Maryland

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Maryland parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Maryland.

Įsikūręs rytinėje šalies dalyje (Pietų Atlante); ji yra į šiaurę su Pensilvanija, į rytus su Delaveras, į pietus ir pietvakarius su Virdžinija, į vakarus su Vakarų Virdžinija; į pietryčius, kur yra gilus Chesapeake įlankos įėjimas, maudosi Atlanto vandenynas.

Investicijos į Baltimorę, turinčios 620 000 gyventojų - 2 700 000 pirmajame pakrantėje, perkant nekilnojamąjį turtą pardavimui Marylande, kad gautų pajamas, galėtų būti geriausias investicinis turtas, kurį kada nors padarėte savo gyvenime.

Išsiaiškinkime daug gerų priežasčių investuoti į Baltimorę. Pradžioje Baltimorė yra Atlanto vandenyno pakrantėje, vos 65 km į šiaurę nuo Amerikos sostinės Vašingtono, kuris yra maždaug 45 minutės automobiliu.

Investavimas į Baltimorę reiškia investavimą į puikų gyvenamųjų namų bendrabutį, kuris dirba skirtinguose netoliese esančiuose miestuose.

Namų kainos yra labai konkurencingos ir apskritai Baltimorėje pragyvenimo išlaidos yra daug mažesnės nei Vašingtone.

Dėl šios priežasties kasdien tūkstančiai žmonių nusprendžia gyventi Baltimore ir dirbti tokiuose miestuose kaip Vašingtonas, todėl nuomos rinka yra labai įdomi ir pelninga.

Konkurencingos kainos namams tiek pirkimui, tiek nuomai paaiškina, kaip smarkiai išaugo darbuotojų, kurie nori gyventi Baltimore, procentas. Baltimorė taip pat yra įdomi, nes daugelio projektų dėka ji teikia daugiau darbo vietų.

Kita gera priežastis investuoti į Baltimorę gyvenamajame sektoriuje yra merų noras į 2020 m. Įvesti 10 000 naujų šeimų.

Baltimorės meras remia Baltimorės gyventojų augimo programą, į kurią iki 2020 m.

Siekiant palengvinti šią iniciatyvą, „Baltimore“ sumažino nekilnojamojo turto mokesčius ir skatino senesnių namų pertvarkymą per programą „Laisvos vertės“.

Pirkimas nekilnojamojo turto parduoti Maryland reiškia investuoti į Baltimore ir taip pat reiškia investuoti į turizmo miestą.

Pagrindinis atrakcija yra Baltimorės akvariumas, ne pelno siekiantis viešasis akvariumas, esantis Baltimorės centro vidaus uosto teritorijoje.

Akvariumas kasmet lanko 1,5 milijono lankytojų ir yra didžiausias turistų traukinys Merilendo valstijoje.

Paslaugų trūkumas. Baltimorė įsigijo 1,1 milijono JAV dolerių paskolą dviračių takų „Charm City Bike“ statybai Marylando valstijoje.

Iš tiesų buvo pastatyta daugiau kaip 220 km dviračių takų, kurie, kaip tikimasi, toliau augs.

Investavimas į Baltimorę taip pat reiškia sutelkimą į miesto plėtrą.

Rytų – Vakarų rytinė geležinkelio linija nuo Vakarų Baltimorės apskrities iki Hopkins Bayview medicinos medicinos centro, esančio kitoje Baltimorės pusėje, dabar statoma ir plečiama 14,1 mylios maršrutu.

Tikimasi, kad šis 2,2 mlrd. JAV dolerių projektas pritrauks naujus Baltimorės gyventojus, kurie dabar gyvena ir dirba apskrityje. Privačios investicijos į šią Baltimorės infrastruktūrą sukuria naujas darbo vietas ir daugiau paslaugų piliečiams.

Įsigykite nekilnojamąjį turtą, parduodamą Maryland, investuokite į Baltimorę, žiūrėkite į ateitį, nes tai reiškia investavimą į miestą su puikiomis plėtros perspektyvomis.

Yra daug iniciatyvų, kurios ne tik padeda miesto gyventojams, bet ir didina gyvenimo kokybę visame didmiesčio rajone aplink Baltimorės miestą ir Merilendo valstiją.

Merilandas yra kompaktiškas, tai yra penktoji būsena pagal gyventojų tankumą Jungtinėse Valstijose su nuolatiniu augimo tempu.

Investicijų augimas labiausiai apgyvendintame Merilendo mieste reiškia didesnį vystymąsi ir teritorijos, kurioje yra svarbių infrastruktūrų ir viešųjų darbų, pertvarkymą.

Pastarieji daro Baltimorą labai įdomiu nekilnojamojo turto investicijų požiūriu.

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB